Naši projekti

Eko vrtec

Eko vrtec je sestavni del projekta Eko šole, ki skozi celo leto s konkretnimi projekti uresničuje cilje.

ERASMUS+ v vrtcu

Namen projekta je razvoj kadrov in nadaljnje usposabljanje strokovnih delavcev v vrtcih in sorodnih organizacijah v tujini. Na projektu se izvaja praktično usposabljanje z vključitvijo v delovni proces.

Skum

Razvijanje sporazumevalnih zmožnosti s kulturno umetnostno vzgojo (SKUM). Projekt SKUM je vseslovenski projekt, katerega osrednja ideja je, da ima umetniška izkušnja velik pedagoški potencial. Namen projekta je razvijati povezave med vzgojno-izobraževalnimi zavodi, umetniki in kulturnimi ustanovami v smeri širitve inovativnih in odprtih učnih okolij, ki bodo spodbudno vplivala na dvig sporazumevalnih zmožnosti otrok.